T3inwest - meble biurowe Kraków, meble biurowe Katowice, projektowanie wnętrz biurowych Kraków, Katowice

 

Naszym klientom oraz współpracującym z nami architektom, pracowniom architektonicznym oraz deweloperom proponujemy szeroki zakres usług w ramach projektowania i wyposażenia wnętrz biurowych.

 

Zapraszamy gorąco do współpracy w zakresie projektowania wnętrz powierzchni biurowych pracownie architektoniczne i architektów. Proponujemy indywidualne, doskonałe zasady współpracy z nami w roli podwykonawcy.

 

 

 

 

Space plan – planowanie zagospodarowania przestrzeni biurowej, obejmujące układ funkcjonalny pomieszczeń, uwzględniające umeblowanie zgodne z zasadami ergonomii oraz przepisami prawa.

 

W skład space planu wchodzą:

 • rzut z góry,

 • dwie, trzy wizualizacje wybranych pomieszczeń,

 • opinia dotycząca ergonomii i zachowania przepisów dotyczących wnętrz biurowych.

Koszt przygotowania space planu wynosi od 5,00 do 15,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.

 

 

 

Interior office design – kompleksowy projekt wnętrz biurowych, obejmujący zawartość space planu, a także indywidualne rozwiązania projektowe w zakresie wystroju całości pomieszczeń, ściany, podłogi, sufity (tapety, wykładziny, podłogi drewniane, winylowe, płytki ceramiczne) i wyposażenie (meble, oświetlenie, tkaniny, dodatki i akcesoria).

 

W kompleksowego projektu wnętrz wchodzą:

 • indywidualnie przygotowana koncepcja wnętrz, zwykle przygotowywane są dwie trzy koncepcje, prezentowana w formie tablic poglądowych,

 • projekt wnętrz wykonany na bazie uzgodnionej i zatwierdzonej koncepcji wnętrz, prezentowany w formie rzutu z góry, wizualizacji (standardowo 7-10 wizualizacji), w komplecie wszystkie rysunki branżowe (elektryczny, wod-kan., klimatyzacja, ppoż.), a także wszelkie konieczne rysunki wykonawcze,

 • kompleksowy projekt wnętrz może być także za dodatkową odpłatnością zrealizowany jako wirtualne biuro 3D.

 • nadzór nad pracami w trakcie realizacji kompleksowego projektu wnętrz.

Koszt kompleksowego projektu wnętrz wynosi od 45,00 do 120,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia.

 

 

 

Fit out – kompleksowe wyposażenie wnętrz biurowych obejmujące space plan, indywidualny projekt wnętrz, oraz pełne wyposażenie biura (podłogi, sufity, ściany, meble, oświetlenie oraz każde inne konieczne wyposażenie).

 

Fit out zawiera:

 • dwie trzy koncepcje projektu przestrzeni biurowej,

 • kompleksowy projekt wnętrz przestrzeni biurowej,

 • dostawy mebli, wykładzin, lamp, sufitów, oświetlenia, oraz wszelkich innych elementów wyposażenia wnętrz (bez komputerów i innego wyposażenia IT),

 • montaże dostarczonych mebli, lamp, wykładzin i wszystkich innych elementów wyposażenia wnętrz,

 • prace budowlane (malowania, tapetowania, ścianki GK, montaże drzwi wewnętrznych, ścianek przeszklonych, ścian jezdnych, położenie płytek, montaże armatury, instalacja elektryczna etc.),

 • nadzór i koordynacja wszelkich prac na obiekcie,

 • wszelkie inne prace konieczne w celu realizacji kompleksowego wyposażenia wnętrz.

Koszt kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych jest każdorazowo ustalany z klientem. Opiera się on o założenia budżetu na wyposażenie przestrzeni biurowej i jego realizację, mając cały czas na uwadze interes ekonomiczny inwestora.

 

 

 

Refresh office – nowy, kompleksowy projekt urządzonych już wnętrz biurowych, zachowujący dotychczasowy układ funkcjonalny i większość wyposażenia. W usłudze tej jesteśmy w stanie dostosować biuro urządzone kilka lat temu do obowiązujących trendów w zakresie specyfiki pracy, wystroju wnętrz i kolorystyki. Usługa ta daje naszym klientom możliwość odnowienia swoich biur przy jednoczesnym zachowaniu ekonomii wydatków na ten cel.

 

Refresh przestrzeni biurowej zawiera:

 • koncepcję wnętrz przestrzeni biurowej,

 • wytyczne dotyczące zmian,

 • założenia budżetowe proponowanych zmian.

Refreshu powierzchni biurowej dokonujemy w miarę możliwości w godzinach popołudniowych, w weekendy, tak aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać bieżącą pracę firmy.

 

Koszt projektu kompleksowego refreshu wnętrz wynosi od 30,00 do 100,00 PLN /m2, jest indywidualnie ustalany i może być zależny od zakupu wyposażenia. Koszt kompleksowego refreshu powierzchni biurowej podlega budżetowaniu i jest indywidualnie ustalany z klientem, na podstawie projektu refreshu.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

T3 Inwest / T3 Atelier sp. z o.o.
40-301 Katowice, ul. Budowlana 12, 

tel.: + 48 32-203-93-84
mail: 

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00, 
sobota - prosimy o telefon.

Mapa dojazdu Google Maps

K

O

N

T

A

K

T