T3inwest - meble biurowe Kraków, meble biurowe Katowice, projektowanie  wnętrz biurowych Kraków, Katowice

Kreujemy inspirującą przestrzeń życia i pracy

 

Czy co około 10 lat musi być jakaś zmiana? Widocznie tak. Najpierw 11 lat przepracowane w jednej z największych firm wyposażeniowych w Polsce, przeszło 12 lat prowadzenia spółki uchodzącej za numer jeden na Śląsku i ścisły top w Małopolsce, aż wreszcie przyszedł czas na trzecią odsłonę. Tą odsłoną jest grupa dwóch firm T3 Atelier i T3 Inwest. Tyle o historii, czas na teraźniejszość... i przyszłość.

 

T3 Inwest to firma, która świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, dostaw i serwisu wyposażenia meblowego, oświetlenia i wykładzin do biur firm, instytucji oraz wszelkich innych miejsc, w których istnieje potrzeba stworzenia stanowiska pracy biurowej. Nasza oferta została wybrana dzięki wieloletniemu doświadczeniu w urządzaniu stanowisk pracy, gabinetów, sal konferencyjnych, recepcji, stref wypoczynkowych, cafeterii i wielu innych.

 

Meble biurowe stanowią trzon naszej oferty. W tym zakresie współpracujemy z dwoma światowymi producentami czyli szwajcarską Vitrą i niemiecką firmą Walter Knoll. Rozwiązania tych firm to wyjście poza ramy w tradycyjnym sposobie myślenia o powierzchni biurowej. To wytyczanie nowych kierunków w zakresie specyfiki pracy, zagospodarowania biur i ergonomii. Polscy producenci w naszej ofercie to najlepszy wybór ze wszystkich polskich fabryk. Balma to najlepszy i najbardziej kreatywny producent doskonałej jakości mebli biurowych, wielokrotnie nagradzany łącznie z nagrodą Red Dot. Furniko zaś poza świetną jakością, bardzo ciekawym designem, ma także do zaoferowania mobilność i otwartość na rozwiązania indywidualne. To wzajemnie uzupełniający się duet producentów, z którym pracując nie boimy się żadnego zadania.

 

Krzesła i fotele, jako najważniejszy element stanowiska pracy nie mogą być przypadkowe. Dlatego też w naszej ofercie dobraliśmy produkty tak, aby oferować tylko rozwiązania sprawdzone, trwałe i zdrowe dla użytkownika. Vitra w zakresie krzeseł i foteli biurowych to zarówno klasyka designu jak i nowoczesność podparta badaniami w zakresie medycyny i ergonomii – to wybór doskonały. Klober, to bardzo dobry niemiecki producent krzeseł charakteryzujących się wytrzymałością i ergonomią. Sitag to szwajcarska firma produkująca w Polsce produkty z wysokiej półki. Profim to najlepszy polski producent krzeseł biurowych - solidne, dobrze zaprojektowane krzesła są wizytówką tej firmy. Z oferty świetnej, polskiej firmy Noti do biur dostarczymy Państwu doskonałe fotele i sofy, zagospodarowując nimi strefy wypoczynku i recepcji. Dla najbardziej wymagających klientów przestrzenie wypoczynkowe wyposażymy w wysmakowane, luksusowe fotele i sofy firm Walter Knoll i Vitra.

 

Lampy w ofercie firmy stanowią bardzo ważne miejsce. Proponujemy nowoczesne energooszczędne rozwiązania firmy Fagerhult. Lampy tej firmy to połączenie doskonałego designu z efektywnością pracy. Uzupełnienie oferty stanowią lampy krajowego producenta Lira Light. To ekonomiczne rozwiązania do przestrzeni biurowych. Miejsca, których charakter należy podkreślić ozdobnym oświetleniem, wyposażamy w lampy Artemide, Foscarini, Vibia i innych współpracujących z nami producentów, a pełny ich wybór znajdziecie na naszej bliźniaczej witrynie www.t3atelier.pl .

 

Postawiliśmy także bardzo mocno na podłogi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obecnie doskonałe wykładziny wełniane Best Wool Carpets, holenderskie wykładziny w rolce Edel, robiące furorę wśród architektów i inwestorów wykładziny w płytce Modulyss, Ofertę podłóg uzupełnia producent  podłóg winylowych, japońska firma Tajima.

 

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

 

Zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie i Katowicach.

 

Beata Adamczyk, Jan Totoń
z zespołem katowickim i krakowskim

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

T3 Inwest / T3 Atelier sp. z o.o.
40-301 Katowice, ul. Budowlana 12, 

tel.: + 48 32-203-93-84
mail: 

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00, 
sobota - prosimy o telefon.

Mapa dojazdu Google Maps

K

O

N

T

A

K

T