T3inwest - meble biurowe Kraków, meble biurowe Katowice, projektowanie  wnętrz biurowych Kraków, Katowice

A oto katowicki i krakowski zespół projektowy i handlowy naszej firmy.

Katowice:

Beata Adamczyk - przeszło dwadzieścia lat w branży, urządzi każde biuro, gabinet, czy salę konferencyjną, ale może tak samo rozmawiać z Wami o Waszych domach, o wnętrzach wie bardzo, bardzo dużo.

Joanna Urbasek - nasza nieoceniona pani logistyk, jeśli potrzebujemy przywieźć meble z dowolnego miejsca na świecie, a później Wam je dostarczyć i zmontować, ona na pewno to załatwi, pomoże także Państwu w wyborze foteli i mebli biurowych. 

Urszula Tutaj - architekt z wykształcenia, absolwent Politechniki Śląskiej, mocno nastawiona na wnętrza i dobry design, wysmakowane biuro z polotem to jej domena. Doskonale projektuje również nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne domy i apartamenty.

Monika Panyło - projektantka wnętrz. Nowoczesne biura, domy, rezydencje i ich wnętrza to świat, w którym najlepiej się czuje.

Anna Korolow - pasjonatka designu i ciekawych wnętrz. Prywatnie trener fitness i zdobywczyni Mont Blanc. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Kraków:

Małgorzata Nowakowska - pasjonatka Vitry i dobrego designu, młodość i fantazja, pomoże chętnie w urządzeniu zarówno domu jak i biura.

Karolina Mizińska - architekt wnętrz, absolwent ASP. Powierzchnie industrialne, lofty, wnętrza nowoczesne to tematyka, w której najlepiej się czuje. Nie lubi mebli rzeźbionych i płytek ceramicznych w kwiatki.

Piotr Totoń - świat 3D, Virtual Reality. Pomoże Wam pobiegać po osiedlu, które jeszcze nie jest nawet wybudowane, a także wypocząć w salonie, który nie jest jeszcze umeblowany. Porozmawiacie także z nim o naszym marketingu, mediach społecznościowych i promocji naszej firmy.

Lucyna Totoń - księgowa, dba o to abyśmy wszystko popłacili i aby nam także płacono, najbardziej lubi klasyków z kolekcji Vitry, Knolla i Cassiny, 

Jan Totoń - automatyk, który od dwudziestu pięciu lat zajmuje się wyposażeniem wnętrz, pokochał design, meble, lampy, dodatki i dywany, podobno jeden z niewielu facetów rozróżniających kolory. Honorowy członek SARP Katowice, stały współpracownik Politechniki Krakowskiej.

 

Razem tworzymy naprawdę dobry, odpowiedzialny team,

mocno angażujący się w pracę, celem Państwa pełnej satysfakcji.

 

Skontaktuj się z nami

T3 Inwest / T3 Atelier sp. z o.o.
40-301 Katowice, ul. Budowlana 12, 

tel.: + 48 32-203-93-84
mail: 

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00, 
sobota - prosimy o telefon.

Mapa dojazdu Google Maps

K

O

N

T

A

K

T