Panele akustyczne Hush Design

W ostatnim czasie zaistniała moda na panele akustyczne. Hasło stało się nośne i wielu producentów, którzy mają w zakresie swojej produkcji także tapicerowanie stara się na tej nośności tematu ubić swoje pięć minut.

Jako potencjalny nabywca mamy przed sobą mnogość rozwiązań zarówno w zakresie formy, jak i kolorystyki. Ale czy zadajemy sobie także pytanie:

                              

Czy wszystkie panele, które nam się prezentuje są naprawdę akustyczne?

A jeśli tak to jak dobrać ilość i wielkość paneli do pomieszczenia?

                      

 

Red Dot dla Hush Design

 

Odpowiedź na nie już nie jest taka oczywista. Część z nich to po prostu kawałki pianki tapicerskie, pokryte tkaniną, część to panele wykonane z dobrych materiałów, posiadających parametry akustyczne, ale ich absorpcja dźwięku nie jest zmierzona i tak naprawdę doboru dokonujemy „na czuja”. Ewenementem w Polsce jest firma Hush Design, która skoncentrowała swoje działania na panelach akustycznych, wykonuje je z doskonałych materiałów o właściwościach dużej absorpcji dźwięku, oraz posiada badania akustyczne poszczególnych paneli. Do tego może wykonać pomiary akustyczne i odpowiednio dobrać ilość, wielkość i rozmieszczenie paneli w konkretnych projektach wnętrz biurowych. Decydując się na wydanie często niemałych pieniędzy warto oddać to fachowcom. Panele akustyczne to nie tylko moda, to zwiększenie komfortu akustycznego w miejscu pracy, a co za tym idzie zwiększenie wydajności pracowników.

      

    

Panele firmy Hush design są dostępne w T3 Inwest. Istnieje też możliwość wykonania wspólnie z pracownikami z Hush Design audytu akustycznego. Zapytajcie o szczegóły.

  

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest