Luksusowe fotele menadżerskie z firmy Interstuhl

Na czy ma usiąść prezes potężnej korporacji, właściciel dużej firmy, bądź szef prestiżowej kancelarii?

Jak wyposażyć salę konferencyjną zarządu, aby wzbudzała poczucie bycia luksusową i jednocześnie wygodną? Pytania te wydają się stosunkowo łatwe, natomiast odpowiedź na nie nie jest taka całkiem prosta i oczywista.

 

- Pierwsze pytanie jakie sobie musimy zadać, to czy fotel obrotowy, bądź fotele konferencyjne będą użytkowane przez długi czas? Czy spotkania w gabinecie szefa, bądź na sali konferencyjnej będą wykorzystywane podczas długich spotkań i narad?

- Drugie pytanie, to czy podejmujemy w firmie wielu ważnych gości z firm współpracujących (krajowych i zagranicznych), czy nasi goście podróżują dużo po naszej konkurencji, czy porównują nas z innymi firmami?

- Trzecie, czy zależy nam na tym, aby gabinety zarządu i sale konferencyjne zarządu były kojarzone z luksusem, ponadczasową elegancją i posiadały wyposażenie kojarzące się z powyższym, oraz były to rzeczy rozpoznawalne i na swój sposób snobistyczno-nobilitujące*.

 

Jeśli na powyższe pytania udzieliliśmy sobie już odpowiedzi i doszliśmy do wniosku, ze potrzebujemy luksusowych, wygodnych i prestiżowych foteli, to wybór na rynku bardzo nam się zawęża. W grę wchodzą dosłownie 3-4 marki ze światowego rynku foteli biurowych. Bo tylko tyle firm produkuje ekskluzywne fotele spełniające te wymogi. Jedną z nich jest niemiecka firma Interstuhl.

   

Jej flagowe dwie rodziny foteli Silver i Vintage spełniają te wymogi z naddatkiem.

 

Fotele Silver stały się już synonimem technicznej elegancji, ich design urzeka kolejnych użytkowników. O ilu fotelach można powiedzieć, że występują w filmach (James Bond, Star Trek), teledyskach, a także w studiach największych telewizji i najpopularniejszych wysokobudżetowych programów. Które fotele stanowią wyposażenie najbardziej prestiżowych sal i gabinetów w firmach Mclaren, Mercedes Museum, Microsoft, czy na Alianz Arena?

      

 

 

Rodzina Vintage to dla odmiany luksusowe fotele gabinetowe, w których oprócz nacisku na doskonały design, położono bezkompromisowy nacisk na komfort długotrwałego użytkowania. Ekskluzywny fotel, o doskonałym wyglądzie, w którym menadżer może podołać wielogodzinnej pracy. Do tego w rodzinie znajdziemy oczywiście fotele konferencyjne. Doskonały wybór na wielogodzinne nasiadówki zarządu firmy.

    

 

 

Zapraszamy do testowania w siedzibach T3 foteli Silver i Vintage. Przed wizytą prosimy o telefon, aby fotele czekały na Państwa w Krakowie lub Katowicach i aby nasz doradca mógł poświęcić Państwu maksimum czasu.

 

*Nie musimy się wstydzić tego, ze w każdym z nas jest trochę snoba, który chce pokazać, że jego firma jest zamożnym, prestiżowym i jednocześnie wiarygodnym partnerem w interesach. Jeśli ciężko zapracowaliśmy na luksusowe wyposażenie w naszej firmie, dlaczego go nie mieć :).

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest