Nowe produkty i producenci w naszej ofercie mebli biurowych, sof, foteli i krzeseł obrotowych.

Od września w znaczny sposób powiększyliśmy ofertę mebli biurowych w naszej firmie. Wprowadziliśmy nowe produkty w grupach: mebli biurowych, sof, foteli i siedzisk wypoczynkowych, a także nowe rodziny foteli i krzeseł obrotowych oraz krzeseł konferencyjnych.

Nowe meble biurowe w naszej ofercie, to produkty z renomowanej polskiej fabryki mebli Wuteh z Torunia. Wuteh to znany producent mebli gabinetowych, mebli pracowniczych, a także stołów konferencyjnych i mebli recepcyjnych. Wuteh to także producent bardzo ekonomicznych, pracowniczych mebli biurowych pod brandem Sove.

 

 

Nowe sofy i fotele do stref wypoczynkowych w firmie to propozycja od doskonałego, skandynawskiego producenta Muuto, od włoskiej firmy charakteryzującym się ciekawym i świeżym designem Chairs&More, a także polskie produkty z firmy Bejot.

 

 

W zakresie foteli i krzeseł obrotowych rozszerzenie oferty stanowią produkty z grupy Flokk, firmy Giroflex i Hag, w wybranym asortymencie, a także dwie polskie firmy. Są nimi uznani producenci foteli obrotowych Bejot i B Group. Oczywiście rozszerzyliśmy także ofertę krzeseł konferencyjnych o produkty wyżej wymienionych producentów.

 

 

Jesteśmy przekonani, że poszerzenie oferty jeszcze bardziej uatrakcyjni Państwu wybór i da możliwość doboru produktów do projektowanych przez nas wnętrz w większym zakresie cenowym, niż dotychczas. Do zobaczenia przy kolejnych projektach, może ten następny projekt wnętrz wykonany przez naszych architektów, będzie właśnie dla Państwa firmy.

Wielka wyprzedaż

Duże zmiany na ekspozycji
wielka wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Vitra, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest