Budki telefoniczne, budki akustyczne, salki akustyczne od Mute Design.

Mute Design jest producentem kilku rodzajów budek akustycznych, od małych budek telefonicznych, poprzez kabinę akustyczną dla dwóch osób, aż po salkę dla czterech osób.

My naszą prezentację rozpoczynamy od największej do najmniejszej. Space L to Twoja mobilna salka konferencyjna. Przestrzeń, w której możesz spokojnie porozmawiać nawet w 4 osoby, odbyć burzę mózgów czy też przeprowadzić dłuższą rozmowę. Dzięki kilku elementom wykończenia Space L, możesz dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. W opcji z wyposażeniem można wybrać spośród dwóch typów sof – z podłokietnikiem lub bez, w tkaninach Camira Synergy albo Kvadrat Remix2. Jeśli preferujesz własne aranżacje, nasza druga wersja, dzięki zastosowaniu kontaktów podłogowych ułatwi to zadanie.

Space M – idealna przestrzeń do pracy w skupieniu lub nieformalnych spotkań. Wybór należy do Ciebie. Minimalistyczna, a zarazem multifunkcjonalna Space M to komfortowe rozwiązanie zarówno kiedy potrzebujesz pracować w skupieniu, jak i odbyć krótkie spotkanie jeden na jeden. Przestrzeń zapewni Ci swobodę pracy indywidualnej. Dzięki zastosowanej technologii, możesz ustawić odpowiednią dla siebie wysokość stolika, a także doświetlić stanowisko pracy. Druga opcja Space M umożliwia odbywanie szybkich spotkań w sprzyjającej i niezobowiązującej atmosferze, bez rozpraszania przez otoczenie.

Budka Space S to technologiczna rakieta wypełniona spokojem. Wysublimowana, ergonomiczna i funkcjonalna kabina Space S stworzy w Twoim biurze spokojne i kojące miejsce pracy, zapewniając Ci maksymalne skupienie na obowiązkach. To więcej niż zwykła budka. Technologia wbudowana w precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcję kabiny Space S umożliwia swobodny kontakt ze światem zewnętrznym, bez rozpraszania przez jego codzienny rozgardiasz.

Piękna forma i najlepsze właściwości akustyczne sprawiają, że kabiny, budki telefoniczne i salki konferencyjne Mute Design są symbiozą stylu, doskonałości wykonania i działania.

Budki telefoniczne Mute Design są produktami posiadającymi parametry akustyczne poparte badaniami.

Wielka wyprzedaż

Duże zmiany na ekspozycji
wielka wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Vitra, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest