Firma

 

Kreujemy inspirującą przestrzeń życia i pracy

 

T3 Atelier to firma, która świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, dostaw i serwisu wyposażenia meblowego, oświetlenia i wykładzin do biur firm, instytucji oraz wszelkich innych miejsc, w których istnieje potrzeba stworzenia stanowiska pracy biurowej. Nasza oferta została wybrana dzięki wieloletniemu doświadczeniu w urządzaniu stanowisk pracy, gabinetów, sal konferencyjnych, recepcji, stref wypoczynkowych, cafeterii i wielu innych.

 

Meble biurowe stanowią trzon naszej oferty. W tym zakresie współpracujemy z dwoma światowymi producentami czyli szwajcarską Vitrą i włoską firmą Fantoni. Rozwiązania tych firm to wyjście poza ramy w tradycyjnym sposobie myślenia o powierzchni biurowej. To wytyczanie nowych kierunków w zakresie specyfiki pracy, zagospodarowania biur i ergonomii. Polscy producenci w naszej ofercie to najlepszy wybór ze wszystkich polskich fabryk. Balma to najlepszy i najbardziej kreatywny producent doskonałej jakości mebli biurowych, wielokrotnie nagradzany łącznie z nagrodą Red Dot. MyTree zaś poza świetną jakością, bardzo ciekawym designem, ma także do zaoferowania mobilność i otwartość na rozwiązania indywidualne. To wzajemnie uzupełniający się duet producentów, z którym pracując nie boimy się żadnego zadania.

 

Krzesła i fotele, jako najważniejszy element stanowiska pracy nie mogą być przypadkowe. Dlatego też w naszej ofercie dobraliśmy produkty tak, aby oferować tylko rozwiązania sprawdzone, trwałe i zdrowe dla użytkownika. Vitra w zakresie krzeseł i foteli biurowych to zarówno klasyka designu jak i nowoczesność podparta badaniami w zakresie medycyny i ergonomii – to wybór doskonały. Klober, to bardzo dobry niemiecki producent krzeseł charakteryzujących się wytrzymałością i ergonomią. Sitag to szwajcarska firma produkująca w Polsce produkty z wysokiej półki. Profim to najlepszy polski producent krzeseł biurowych - solidne, dobrze zaprojektowane krzesła są wizytówką tej firmy. Z oferty świetnej, polskiej firmy Noti do biur dostarczymy Państwu doskonałe fotele i sofy, zagospodarowując nimi strefy wypoczynku i recepcji. Dla najbardziej wymagających klientów przestrzenie wypoczynkowe wyposażymy w wysmakowane, luksusowe fotele i sofy firm Walter Knoll i Vitra.

 

Lampy w ofercie firmy stanowią bardzo ważne miejsce. Proponujemy nowoczesne energooszczędne rozwiązania firmy Fagerhult. Lampy tej firmy to połączenie doskonałego designu z efektywnością pracy. Uzupełnienie oferty stanowią lampy krajowego producenta Lira Light. To ekonomiczne rozwiązania do przestrzeni biurowych. Miejsca, których charakter należy podkreślić ozdobnym oświetleniem, wyposażamy w lampy Artemide, Foscarini, Vibia i innych współpracujących z nami producentów.

 

Postawiliśmy także bardzo mocno na podłogi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obecnie doskonałe wykładziny wełniane Best Wool Carpets, holenderskie wykładziny w rolce Edel, robiące furorę wśród architektów i inwestorów wykładziny w płytce Marlin i Marlings, Ofertę podłóg uzupełnia producent  podłóg winylowych, japońska firma Tajima.

 

Pracujemy z inwestorami, architektami i architektami wnętrz. Oddajemy im do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy w swojej pracy fachowi, cierpliwi i skuteczni. Razem możemy stworzyć niepowtarzalne i wysmakowane wnętrza.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych w Krakowie, Katowicach i Warszawie

 

Jan Totoń
z całym zespołem 

 

 

 

 

 

Wielka wyprzedaż

Czas na duże zmiany na ekspozycji
zobacz wielką wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Bruhl, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest