Leasing mebli biurowych z EFL i Grenke

T3 Atelier świadczy pomoc dla swoich Klientów w zakresie pozyskania źródeł finansowania inwestycji. Od wielu lat współpracuje z najlepszymi na rynku instytucjami finansowymi. Współpraca z EFL oraz Grenke pozwala na wyposażenie nowych biur, odświeżenie dotychczas użytkowanych, zakup i wymianę umeblowania bez inwestowania własnych środków obrotowych. Bardzo korzystne warunki finansowania leasingu operacyjnego pozwalają na zainwestowanie środków własnych w miejscach gdzie są w danym czasie bardziej potrzebne, a dopasowane do potrzeb firmy czynsze leasingowe pozwalają na swobodne rozłożenie inwestycji w czasie.

 

 

 

GRENKE o sobie

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 40 lat, ma oddziały w trzydziestu jeden krajach i specjalizuje się w leasingu sprzętu IT dla małych i średnich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych Klientów. Chcemy umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii, dlatego proponujemy produkty, które wspierają ich rozwój.

Więcej na: https://www.grenkeleasing.pl/pl.html

 

 

EFL o sobie

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 321 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

Więcej na: https://efl.pl/pl/

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, biura: Kraków, Warszawa i Katowice.

 

Wielka wyprzedaż

Duże zmiany na ekspozycji
wielka wyprzedaż, 
rabaty -50%, -70%.

Produkty firm: Furniko, Vank, LD Seating, Vitra, Noti i wielu innych.

Zobacz produkty na wyprzedaży na naszym koncie na OLX.

Projekty wnętrz

Pytaj o kompleksowy projekt wnętrz.

Nasi przyjaciele - linki

 

T3 VR
Rzeczywistość wirtualna, virtual reality. Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w projektowaniu. Prezentacje w wirtualnej rzeczywistości.

    

BarcelonaConcept 
Ambasador hiszpańskiego designu w Polsce.

 

Kraków

ul. Lusińska 20C
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.com 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.com 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.com 
 

T3 Inwest