Zaprojektuj swoje biuro z T3 Inwest

  
 
 

  

Nowe biuro lub zmiany w biurze?
Potrzebujesz profesjonalnego projektu wnętrz i wyposażenia biura?
Stoisz przed wyzwaniem lub nawet masz z tym duży problem?

 

 

To co dla Ciebie może stanowić duże wyzwanie, dla nas jest dniem powszednim. Projektujemy i urządzamy biura od małych, rodzinnych firm, po duże korporacje. Śledzimy trendy, odwiedzamy najważniejsze imprezy targowe w Europie i posiadamy kompetencje, aby spektakularnie, praktycznie i ekonomicznie zaprojektować i wyposażyć Twoje biuro.

 

Lubimy projektowanie wnętrz i dlatego robimy to doskonale.

 

projekt + wyposażenie = duże oszczędności

 

Uwaga - projekt umeblowania wnętrz, (zwany często przez innych projektem wnętrz) jest u nas zawsze nieodpłatny.

Płatny jest jedynie profesjonalny, kompleksowy projekt wnętrz, obejmujący:

układ funkcjonalny, wszystkie branże, ściany, podłogi, sufity, umeblowanie, oświetlenie etc.

 


Gdy powierzasz nam zarówno projektowanie i wyposażenie swoich przestrzeni biurowych cena projektu staje się coraz to niższa, niższa i niższa (koniecznie zapytaj o szczegóły). Projektowanie biura właśnie z nami, to także pełna kontrola nad budżetem. Na etapie projektowania, dobieramy produkty od różnych producentów żonglując nimi tak, aby osiągnąć pożądany efekt z dbałością o Twoje wydatki. Ekonomia inwestycji ma znaczenie dla nas, tak samo jak dla Ciebie. Nie będąc salonem fabrycznym żadnej z fabryk nie „mamy parcia” na jedyne słuszne produkty. Występując równocześnie, jako projektant wnętrz i autoryzowany dealer wielu fabryk meblowych posiadamy rabaty, których część cedujemy jedynie i bezpośrednio na Ciebie.

 

Podsumowując, projekt i wyposażenie z T3 to:

- dopasowanie projektu do wymogów budżetowych,

- pełna kontrola inwestora nad budżetem,

- brak ukierunkowanie na jedyne,  konkretne rozwiązania,

- oszczędności na kosztach zarówno projektu, produktów,  jak i transportu oraz montażu,

- rabaty od cen fabryczny negocjowane z T3,

- doskonałe efekty wnętrz osiągamy zarówno z dużymi jak i ekonomicznymi budżetami.

  

Mamy dla Ciebie najlepsze wyposażenie w zakresie: mebli biurowych, akustyki wnętrz, foteli obrotowych i mebli wypoczynkowych, wykładzin i oświetlenia biur.

 

Twoja inwestycja, Twój wybór, a nasz projekt i nasza pomoc w tym wyborze.

 

       

(zobacz nasze przykładowe projekty)

 

 

Jak przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników? W czasach konkurencyjnej walki o pracownika komfort pracy jaki zapewnia pracodawca ma zdecydowane znaczenie.

 

Czas klasycznego open space dobiega końca. Stwórz ergonomiczne miejsca pracy, daj do dyspozycji swoim pracownikom dobrze wyposażone strefę do pracy cichej, strefę relaksu, pomieszczenia do przeprowadzenia burzy mózgów, a także kantynę pracowniczą.

 

Mówisz, że ten cały design to tylko frazes? Błąd, wygląd biura ma także kolosalne znaczenie. Ludzie chętniej podejmują pracę w firmach doskonale urządzonych, w wysmakowanych wnętrzach, przyjaznych użytkownikom.

 

Uprzedź konkurencję, zaprojektuj z nami swoje biuro.

 

 

Kilka bardzo ważnych faktów:

"Według badań przeprowadzonych przez Gensler (firmę zajmującą się architekturą globalną) niska wydajność pracowników spowodowana źle zaprojektowaną przestrzenią biurową w samym 2017 r. przyniosła amerykańskim pracodawcom ok. 330 miliardów dolarów strat.

 

Ludzie zwykle myślą, że projektowanie biur polega po prostu na odpowiednim rozmieszczeniu biurek, ale to o wiele więcej. Biura muszą być przestrzenią, która sprzyja produktywności, kreatywności i współpracy. Chodzi o reagowanie na to, kiedy, gdzie i jak pracują Twoi ludzie.

 

Dobrze zaprojektowane biuro zwiększa zadowolenie pracowników o 33% oraz, jak twierdzi połowa respondentów, zwiększa produktywność pracownika, który w dalszej perspektywie, rzadziej decyduje się na zmianę pracy, co w ostatecznym rachunku przekłada się na wynik finansowy firmy.

 

Dzisiaj biuro jest już nie tylko miejscem pracy, ale również narzędziem budowania marki pracodawcy i magnesem dla przyszłych pracowników. "*

 

(zobacz nasze przykładowe realizacje)

 

Jeśli zaprojektujesz Twoje nowe biuro z T3, to nie będzie ono drogie.

Myślisz, że na profesjonalny projekt wnętrz mogą sobie pozwolić tylko duże, bardzo bogate firmy?
Nie, jeśli skontaktujesz się z nami, to jest on także dostępny dla Ciebie.

Cena projektu w T3 mile Cię zaskoczy.

 

Skontaktuj się z nami już teraz! Zaoszczędź czas i pieniądze!

 

T3 Inwest Katowice - Zbigniew Gaborek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 661-549-483

T3 Inwest Kraków – Jan Totoń, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502-264-196

 

 

 

 * źródło Propertynews

Kraków

ul. Parkowa 11
tel.: + 48 12-345-06-80
tel.: + 48 12-345-06-81
krakow@t3atelier.pl 

Katowice

ul. Bpa Bednorza 19
tel.: + 48 32-203-93-84
tel.: + 48 32-203-94-43
katowice@t3atelier.pl 

Warszawa

ul. Śnieżna 4
tel.: + 48 22-244-37-55
warszawa@t3atelier.pl 

 

T3 Inwest